Samochody retro

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia!

Bentley Eight, współczesny klasyk o sportowym charakterze zwycięzcy Le Mans

Bazując na sukcesie BENTLEY Mulsanne z 1982 roku, Bentley postanowił wypuścić na rynek model skierowany do nabywców w młodszym wieku. Pomysł samochodu dla klientów rozpoczynających dopiero swoją przygodę z marką był strzałem w dziesiątkę. Ta szybka, komfortowa i elegancka sportowa limuzyna lat 80' szybko stała się tak popularna, że początkowo oferowana wyłącznie na rynku brytyjskim niedługo potem trafiła do salonów Bentley'a w całej Europie i Ameryce.

Zyskaj więcej za mniej SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE!

Przy ówczesnej cenie równej wartości małego domu BENTLEY Eight czerpał wszystko co najlepsze od swoich poprzedników. Ten nadal ręcznie budowany samochód, został wyposażony w hydropneumatyczne zawieszenie, automatyczną klimatyzację, elektrycznie regulowane fotele, szyby i lusterka. We wnętrzu nie zabrakło stylowych detali, drewnianych elementów wykończeniowych, błyszczącego chromu, skórzanej tapicerki Connolly Bros i wełnianych dywaników Wilton. Wszystko to napędzane potężnym, ponad 6 litrowym silnikiem V8, o wystarczającej mocy jak zwykł określać to producent, sprawia, że model Bentley Eight jest wszechstronnym samochodem o znakomitych osiągach i niezrównanym komforcie jazdy, który docenisz zarówno na krótkich jak i długich trasach.

auto do ślubu sportowe klasyczne, bentley jaguar mercedes Warszawa

Bentley Eight to nic innego jak usportowiona wersja Rolls-Royce'a.

auto do ślubu sportowe klasyczne, bentley jaguar mercedes Warszawa

Choć auta tej klasy muszą być nieco bardziej awangardowe to ich angielski rodowód niezmiennie gwarantuje konserwatywną stylistykę.

auto do ślubu sportowe klasyczne, bentley jaguar mercedes Warszawa

Doskonale prezentujący się samochód podkreśla znaczenie każdego wydarzenia!