Biały samochód do ślubu Bentley S1 zabytkowe auto do ślubu Warszawa

Jakie auto do ślubu dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń z jazdy, a zaproszonym gościom niekończących się tematów do rozmów?

Auto do ślubu jest odzwierciedleniem stylu, upodobań i pomysłowości nowożeńców. W ImperialCars.pl wierzymy, że wybór odpowiedniego auta do ślubu jest równie istotny co znalezienie wymarzonej sukni ślubnej, czy zdolnego fotografa.

Ślub to przecież nie tylko najpiękniejszy dzień w życiu ale również najważniejsze wydarzenie towarzyskie, okazja do spotkań, rozmów i zabawy. Aby zapadł wszystkim w pamięci wzbudzając liczne "och" i "ach" jeszcze długo po zakończeniu koniecznie wybierz zabytkowe auto do ślubu, które zachwyci zarówno mężczyzn jak i kobiety bez względu na wiek.

Zaletom zabytkowego auta do ślubu jest jego ponadczasowy styl i elegancja. Podobnie jak w przypadku wina im starsze tym lepsze tak i z autem do ślubu im starsze, dostojniejsze tym większy zachwyt i poklask zbierze

Bezsprzecznie w kategorii stylu i elegancji prym wiodą auta angielskie, na czele z Rolls-Royce, najlepiej rozpoznawalną marką świata kojarzoną z imperium brytyjskim, monarchią i czasami kolonializmu.

Jeśli jednak nie jesteś królową brytyjską, ani nie pretendujesz do tego tytułu, powinnaś zwrócić uwagę na samochody markę Bentley. Bentley tak samo angielski równie szykowny i elegancki jest autem mniej pretensjonalnym, a równie ekskluzywnym.

Zarówno dawne jak i współczesne auta marki Bentley były i są chętnie wybierane przez gwiazdy kina, muzyki, sportu. Wśród znanych posiadaczy są zarówno Jay-Z, Shaquille O'Neal, Paris Hilton jak i Ralph Lauren.

A teraz wyobraź sobie to auto do ślubu i jego ciche kłapanie opon na bazaltowej kostce, charakterystyczny dźwięk wgryzającego cię podłoże bieżnika. I tę wrzawą gości gdy podjedziesz w nim pod kościół.

Uśmiechnij się w stronę Bentley’a. Zza jego szyby świat wydaje się piękniejszy i bardziej kolorowy!

biały samochód do ślubu, zabytkowe auta do ślubu, Bentley, Warszawa

"BIAŁY SAMOCHÓD DO ŚLUBU?" Zabytkowy Bentley S1 znakomicie wyróżnia się z posród wszystkich innych aut.

Zabytkowe auta do ślubu, Bentley seria I (1955-1959)

"DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW" Biały Bentley S1 wyprodukowany w latach 50 pochodzi z pierwszej serii produkcji i mimo upływu lat nadal prezentuje się świetnie.

Wnętrze zabytkowego auta do ślubu biały Bentley S1

"MOŻESZ SIĘ TU POCZUĆ SWOBODNIE" Jak przystało na eleganckie auto do ślubu, w tym przestronnym wnętrzu znajdziesz miękką skórzaną tapicerkę i mnóstwo szlachetnego drewna.

Biały samochód do ślubu Zabytkowy Bentley S1 (1955-1959) stylowa kierownica i drewniana deska rozdzielcza z orzechowego drewna

"ZDALA OD ZGIEŁKU" Zasiąść za kierownicą zabytkowego auta i uciec od wielkomiejskiego zgiełku, to marzenie każdego mężczyzny, zwłaszcza jeśli uciekałby zabytkowym Bentley S1.

Informacje o nas