wwynajem auta, auta na ślub, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.pl

Zobacz również nasze auta do ślubu!

Poznaj opinie naszych dotychczasowych klientów!

Dowiedz się co sądzą o naszej firmie i jej samochodach do ślubu.

Wraz z małżonką wymarzyliśmy sobie oryginalny samochód na nasz ślub. ImperialCars umożliwiło nam spełnienie tych marzeń, a nawet mogliśmy wybierać w kilku oryginalnych modelach. Samochód zarezerwowaliśmy bez oglądania "na żywo", kierując się tylko zdjęciami. Nie zawiedliśmy się! Auto okazało się w rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach. Z rezerwacją oraz kontaktem z firmą nie było żadnych problemów. Szofer ubrany w stylowy strój podjechał o omówionej godzinie i zawiózł nas na nasz ślub, po drodze zagadując żeby zmniejszyć nasze zdenerwowanie :-) Wszyscy goście do tej pory wspominają jakim fajnym samochodem jechaliśmy. Bardzo miło wspominamy też trasę do sali weselnej, gdyż bardzo wielu całkiem obcych nam ludzi machało nam i oglądało się za nami, bardzo fajne uczucie. Podsumowując, jeśli szukacie oryginalnego samochodu to polecam mocno ImperialCars. My jechaliśmy Rolls Royce Silver Cloud I.

- Łukasz i Kasia -

Dziękujemy i jesteśmy naprawdę wdzięczni za bardzo udaną współpracę, profesjonalizm, dyspozycyjność no i oczywiście - umożliwienie skorzystania z wyjątkowo pięknego i wygodnego samochodu do ślubu. Jechało nam się naprawdę wspaniale. Także przybranie auta było bardzo gustowne, tak jak tego chcieliśmy. Dzięki!

- Jakub i Gosia -

Panie Szymonie, dziękujemy za profesjonalną obsługę. Bardzo elegancki, gustownie przystrojony samochód, transport na czas i bez stresu. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

- Joanna i Dariusz Dutkiewicz -

Witam! Dziękujemy serdecznie za wszystko!!! Było świetnie ;-) Samochód przepiękny, dekoracja również. Wszyscy znajomi są nadal pod wrażeniem. Śmiejemy się, że mają więcej zdjęć auta niż naszych ze ślubu. Będziemy Pana polecać. Pozdrawiam!

- Magda -

Było po prostu cudownie! Jechaliśmy malowniczymi uliczkami pomiędzy starymi kamienicami. Moja kuzynka, Panna Młoda, była po prostu w niebie. Ten dzień wspomina do teraz. Co do limuzyny to była bardzo zadbana, zmysłowa i elegancka. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Polecam wszystkim wynajem waszych samochodów i pozdrawiam bardzo sympatycznego kierowcę :))

- Aneta -

Panie Szymonie, wielkie dzięki za pomoc i wynajęcie tego pięknego auta mimo krótkiego terminu. Moi rodzice, moja żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i na pewno będziemy Pana polecać znajomym. Proszę podziękować kierowcy, który był bardzo uprzejmy i pomocny w każdej chwili.

- Marcin -