Zabytkowe samochody

Zabytkowy samochód do ślubu, Rolls Royce 25/30 HP

Najstarszy Rolls Royce do ślubu, limitowana wersja Rippon Bros, tylko w ImperialCars!

Niezwykły samochód do ślubu, który oczaruje Cię przestrzenią! Jego styl i nienaganny wygląd docenią także wszyscy goście. Skonstruowany został w 1939 roku z myślą o zaoferowaniu małego miejskiego samochodu dla nowego typu klienta, jak określał go Rolls Royce właściciela kierowcy. Rolls Royce 25/30 HP był 11 modelem, od czasu powstania firmy w 1904 roku.

Wybierz swój wymarzony samochód do ślubu!

Rolls Royce 25/30 HP to największy samochód do ślubu w naszej ofercie. W jego przestronnym wnętrzu poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Dzięki dodatkowym siedzeniom, rozkładanych na życzenie, z łatwością pomieści 4 pasażerów. Pluszowe obicie i drewniane detale, sprawiają, że w jego wnętrzu poczujesz się przytulnie i bezpiecznie.

Niezawodny Rolls Royce do ślubu!

Mimo swojego wieku, Rolls Royce 25/30 HP to wciąż niezawodny samochód do ślubu. Wspaniały wygląd, przestrzeń i nienaganne działanie idą w parze z jego ciekawą historią. Rolls Royce 25/30 HP został bowiem wykonany przez Rippon Bros, najstarszą i bezsprzecznie najlepszą firmę nadwoziową w Wielkiej Brytanii. W 1555 roku Walter Rippon z Yorku wykonał pierwszą karetę dla księcia Rutland. Nadwozia Rippona, ze względu na wysoką cenę były montowane jedynie w modelach zamożnych klientów Rolls Royce takich jak: Brytyjska Rodzina Królewska.

Ten i pozostałe modele Rolls Royce do ślubu dostępne w ofercie ImperialCars Rolls Royce Warszawa. Wyślij zapytanie o wynajem by poznać ceny i wolne terminy!