Zabytkowe auta, auta do ślubu, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowy, samochód, samochód do ślubu, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowy samochód, samochód do wynajęcia na ślub, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowe samochody, samochody do slubu, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowy samochód, samochód ślubny, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowe auta, auta na wesele, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowy samochód, samochód ślubny, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plZabytkowe auta, auta do ślubu, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plWynajem samochodów do ślubu, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.plWynajem samochodów zabytkowych, Rolls-Royce, Silver Cloud, Warszawa, ImperialCars.pl

Dlaczego Rolls Royce do ślubu?

Zabytkowy samochód do ślubu, o tym marzy każda kobieta, a Rolls Royce Silver Cloud jest najpiękniejszym z nich.

Niezawodny samochód wraz z naszym dyskretnym serwisem gwarantują żadnych niespodzianek.

Rolls Royce Silver Cloud I wzbudza zachwyt zawsze i wszędzie. Gdy będziesz nim jechać do ślubu, bądź przygotowana na całe mnóstwo wyrazów sympatii od całkiem obcych Ci ludzi.

Opinie Klientów, którzy wybrali samochód do ślubu w ImperialCars!

Zabytkowy Rolls Royce Silver Cloud I, wyobraź go sobie na swoim ślubie!

Biały Rolls Royce Silver Cloud I to najchętniej wybierany samochód do ślubu!

4-drzwiowe nadwozie typu sedan, obłe kształty i perłowo-biały lakier sprawiają, że 90% klientów wybiera właśnie
ten model Rolls Royce do ślubu. Biały Silver Cloud I to jeden z najlepiej utrzymanych egzemplarzy prezentujący się okazale w każdych warunkach. Jego jasnobeżowa tapicerka, orzechowe drewno i chromowane detale nadają wnętrzu przytulny, elegancki wygląd. Nienaganny perłowy lakier i majestatyczna osłona chłodnicy dumnie błyszczy w słońcu. Biały Rolls Royce do ślubu zwraca na siebie uwagę i nie pozwala nikomu przejść obojętnie. Wybierając Rolls Royce Silver Cloud I do ślubu masz gwarancję niezawodności. Samochód przeszedł gruntowną renowację pod czujnym okiem konserwatora zabytków i został dopuszczony do ruchu jako pojazd zabytkowy.

Rolls Royce Silver Cloud I do ślub, poznaj ceny i wolne terminy

Elegancka dekoracja samochodu dopełnia obrazu idealnego auta do ślubu. Decydując się na samochód do ślubu z ImperialCars nie zapomnij wybrać jednej z wielu dostępnych opcji dekoracji auta. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno dekorację samochodu z kwiatów sztucznych jak i indywidualne przybranie ze świeżych kwiatów ciętych. Powiedz nam w jakim kolorze będzie bukiet Panny Młodej, a my przygotujemy najciekawszą dekorację, która uatrakcyjni wybrane przez ciebie auto.