Idealne auto na plener!

Planując ślubny plener szukasz idealnego miejsca z pięknym widokiem, najlepiej w blasku zachodzącego słońca. Doskonałym uzupełnieniem tej koncepcji będzie równie bajkowy Bentley S1, w którym bez przeszkód zrobisz piękne zdjęcia ślubne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem oryginalnej fotografii jest scenografia dlatego chętnie współpracujemy z fotografami wynajmując im nasze auta.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej o wynajmie samochodów do sesji zdjęciowych!

Wynajem samochodów na sesje zdjęciowe i plenery ślubne

Plenerowe zdjęcia ślubne w zabytkowych autach to pamiątka na całe życie!

Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o miłości, emocjach, szczęściu i rodzinie. Sesja ślubna i plener realizowany tuż po ślubie w luźnej, wesołej atmosferze pozwala utrwalić tę historię i niezapomniane chwile na dłużej.

Żyjemy w cywilizacji obrazów. Ciekawe miejsca, ujęcia, aranżacje pokażą wszystkim twój punkt widzenia. Nawet jeśli nie jechałaś zabytkowym autem w dniu swojego ślubu to sesja zdjęciowa z jego udziałem będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

Auta z naszej kolekcji odpowiadają różnej stylistyce dzięki czemu są doskonałym uzupełnieniem koncepcji zarówno fotografii współczesnej i w stylizacjach retro. Wynajem auta do sesji zdjęciowej to niepowtarzalna okazja na zdjęcia z jednym z najpiękniejszych zabytkowych samochodów w kraju. Choć trudno w to uwierzyć uwieczniony na fotografiach biały Bentley S1 oglądany za trzydzieści lat będzie już sędziwym 100-latkiem.